Header Image

My Baby Dolls

Hej! Satu heter jag, 35 år toppbloggare/influencer Min familj består av min man som är från Uruguay och våra åtta barn- Nicole 10 år, Vanessa 8 år, tvillingpojkarna Danilo & Jonathan 8 år (storasyster är 9 månader äldre) Olivia 5 år, Kevin 4 år, Celina 3 år Och Isabelle som föddes i oktober 2017. VÄLKOMNA in alla gamla och nya vänner! Tveka inte att lämna ett avtryck efter er <3 Det uppskattas! Vi finns också på INSTAGRAM: @mybabydolls KONTAKTA MIG: gonzalita@live.se ☆Mamma till 8 barn på 9 år☆

☆ Kevins nya rum ☆

Publicerad,

Kevins rum står klart, jag blev klar med den sista touchen igår och jag är supernöjd.

Han flyttade ju in i Vanessas gamla rum, och då såg det ut såhär under rums bytet: (KAOS!)
gamlarummet
(ni anar inte hur mycket jag har rensat!!!)

Nu har Kevin flyttat in 🙂
Kevins rum (1)
Vill ni se?
Häng med här så får ni kika in 😉

Kevins rum (16)
Kevins rum (17)
Här leker han med sina bilar. 🙂

Kevins rum (6)
Påslakanset från NG Baby HÄR. Celina har likadana fast i rosa, så söta tycker jag.Kevins rum (10)Kevins rum (19)Kevins rum (18)
Pappboxarna hittar ni HÄR.
Kevins rum (4)
Kevins första kläder. Born 2014 står det på dem. Så kul att ha som minne, rummet blir lite mer personligt 🙂Kevins rum (5)Kevins rum (9)Kevins rum (7)
Jag älskar de där runda hyllorna från Jollyroom av märket Alice & Fox. Jag har lagt Kevins första skor där i och en av hans bilar.

Kevins rum (8)
Kevins fina mini speeder som han fick i 1-års present är en storfavorit här hemma samtidigt som den är en fin inredningsdetalj 😉Kevins rum (20)
Leksakskistan med en stjärna på. Det är en återkommande röd tråd i alla barnens rum, detta med stjärnor. Löööv it.
Ni hittar både bilen och leksakskistan inne hos Jollyroom.

Kevins rum (3)Kevins rum (14)
Igår satte jag upp stjärnorna i Kevins rum, dom beställde jag från balorina.se där jag brukar handla alla våra väggdekor. Dom är superbra, och med snabba leveranser. Den där väggen behövdes piffas upp, den är så tom annars.Kevins rum (13)
Älskade gobullen.

Kevins rum (11)

Vill ni se fler rum?

12 Kommentarer

  1. Jaaa, fler rum! Så mysigt Kevin har det 🙂

  2. Så fint det blev! Självklart vill vi se fler rum! 🙂

  3. Gud så fint ni har fått i rummet 🙂 ja mer bilder på fler rum 🙂 🙂

  4. Jättefint. Att du orkar fixa så mycket!! Ser fram emot att se flera rum!!

  5. Åh vad fint det blev! :-). Vill gärna se flera rum!

  6. JA!!!!! Kevins rum blev jätte fint! mer rum tack!!!

  7. Fint! Bor ni annars i lägenhet eller hus?

  8. Verkligen superfint!! 🙂 Och skönt att slippa kaoset kan jag tänka 🙂

  9. Jessica Nilsson

    Kevin har fått ett jättefint rum, såklart vill jag se resten 🙂

  10. Ja visa mer, är så nyfiken på hur ni har det & hur många rum ni har i ert hus, för du verkar ha löst det med barnensrum så bra. Är tacksam för lite inspiration. ☺️

  11. Oj, så fint du har gjort till lille gobullen <3
    Kramar från Skåneland

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *