Nu är jag lite förvirrad….
Fick en tid till BVC till den 11 september, och när jag skulle skriva in det i kalendern vi har i köket, så står det att det är en söndag??
Skulle precis ringa till BVC söterskan och undra vad de e för tid, på söndagar är det väl inte ens öppet, men så kollade jag kalendern i mobilen, och då är 11 september plötsligt en tisdag?!?
Hmm… Det är mer passande och jag förstår att det måste ha blivit något fel i kalendern, men då är frågan, vart???
Och är det verkligen rätt datum då….?
På vår kalender är det på en tisdag..ler..Himlars vad tidigt dom skickat ut en tid..haha det är långt till september….Här får vi tiden ca 1 vecka innan..:-DMvh camilla
11 September är en Tisdag enligt min mobil också
Japp, tisdag här också!Jösse svad tidigt ni får tid. Vi ska väl på 1 ½ års knontroll om 1 månad men har ännu inte fått någon tid.
Men vad konstigt.
Du får gå i genom hela kalendern och kollar vart det blivit fel…
I min mobil och kalender är det den 11: en tisdag också.Kram från Söderhamn
Kanske den missat skottdagen?