Header Image

My Baby Dolls

Hej! Satu heter jag, 35 år toppbloggare/influencer Min familj består av min man som är från Uruguay och våra åtta barn- Nicole 10 år, Vanessa 8 år, tvillingpojkarna Danilo & Jonathan 8 år (storasyster är 9 månader äldre) Olivia 5 år, Kevin 4 år, Celina 3 år Och Isabelle som föddes i oktober 2017. VÄLKOMNA in alla gamla och nya vänner! Tveka inte att lämna ett avtryck efter er <3 Det uppskattas! Vi finns också på INSTAGRAM: @mybabydolls KONTAKTA MIG: gonzalita@live.se ☆Mamma till 8 barn på 9 år☆

Vad är det för datum??

Publicerad,

Nu är jag lite förvirrad….
Fick en tid till BVC till den 11 september, och när jag skulle skriva in det i kalendern vi har i köket, så står det att det är en söndag??
Skulle precis ringa till BVC söterskan och undra vad de e för tid, på söndagar är det väl inte ens öppet, men så kollade jag kalendern i mobilen, och då är 11 september plötsligt en tisdag?!?

Hmm… Det är mer passande och jag förstår att det måste ha blivit något fel i kalendern, men då är frågan, vart???

Och är det verkligen rätt datum då….?

5 Kommentarer

  1. Camilla 31 år & blivande 9 barnsmamma

    På vår kalender är det på en tisdag..ler..Himlars vad tidigt dom skickat ut en tid..haha det är långt till september….Här får vi tiden ca 1 vecka innan..:-DMvh camilla

  2. Anna Köhler

    11 September är en Tisdag enligt min mobil också

  3. Japp, tisdag här också!Jösse svad tidigt ni får tid. Vi ska väl på 1 ½ års knontroll om 1 månad men har ännu inte fått någon tid.

  4. Men vad konstigt. 🙂 Du får gå i genom hela kalendern och kollar vart det blivit fel… 😉 I min mobil och kalender är det den 11: en tisdag också.Kram från Söderhamn

  5. Kanske den missat skottdagen?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *