Header Image

My Baby Dolls

Hej! Satu heter jag, 35 år toppbloggare/influencer Min familj består av min man som är från Uruguay och våra åtta barn- Nicole 10 år, Vanessa 8 år, tvillingpojkarna Danilo & Jonathan 8 år (storasyster är 9 månader äldre) Olivia 5 år, Kevin 4 år, Celina 3 år Och Isabelle som föddes i oktober 2017. VÄLKOMNA in alla gamla och nya vänner! Tveka inte att lämna ett avtryck efter er <3 Det uppskattas! Vi finns också på INSTAGRAM: @mybabydolls KONTAKTA MIG: gonzalita@live.se ☆Mamma till 8 barn på 9 år☆

HOT HOT HOT

Publicerad,

Vilken tropisk värme! I love this!!
Nu är vi dock hemma efter en dags badande med min vän Linda och hennes två söta tjejer.

Efter badandet gick vi till handen och åt på McD´s. Var ute efter bikinis till tjejerna, men hittade INGA! Allting är slut och hon sa att det kommer inte komma in något inom den närmaste tiden heller! Hellooooo, sommar är ju inte slut ännu?!
Hittade dock lite annat till barnen vilket inte var planerat… men så fint att jag inte kunde motstå 😀 Jag visar er sen om ni vill se?

Olivia är inte så förtjust i att bada, jag får ta med mig henne in i vattnet så att hon får svalka av sig, men she doesnt like it.. 😉
Hon gillar att baka sandkakor vid strandkanten istället. Resten av järngänget är i och badar mest hela tiden. Dom har på sig sina muskler (armpuffar) hela tiden i vattnet, jag känner mig tryggare så.
Kevin har badat flera gånger också. Det är så varmt för honom också annars. Han ligger i bara blöjan dagar som dessa.
Och nakenfis också för den delen 😀


Nukke & twinsen

Linda är krokodilen i vattnet, Vanessa, Melina & Isabella åker med lite 😉
 

Det är dagar som dessa som man kommer att komma ihåg om några månader när det är kallt och förjävligt igen. Visst?

Nu ska vi dock ta ett bad här hemma, tvätta håret och vänta på att pappa Andres ska komma hem!
Spännande det här! 

Överraskningen avslöjas nog på Instagram ganska så snart bara han kommit hem, för att få en tjuvtitt, följ mig på mybabydolls

Tack Linda för sällskapet idag, alltid lika mysig att ses! 🙂

 

 

 

2 Kommentarer

  1. På stadium i handen fanns det bikinisar till våra små, senast idag 🙂

  2. Tack själv cutie!! Riktig mysig dag! Nu får det inte gå för länge innan vi ses nästa gång. . UFC natt kanske?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *