Header Image

My Baby Dolls

Hej! Satu heter jag, 35 år toppbloggare/influencer Min familj består av min man som är från Uruguay och våra åtta barn- Nicole 10 år, Vanessa 8 år, tvillingpojkarna Danilo & Jonathan 8 år (storasyster är 9 månader äldre) Olivia 5 år, Kevin 4 år, Celina 3 år Och Isabelle som föddes i oktober 2017. VÄLKOMNA in alla gamla och nya vänner! Tveka inte att lämna ett avtryck efter er <3 Det uppskattas! Vi finns också på INSTAGRAM: @mybabydolls KONTAKTA MIG: gonzalita@live.se ☆Mamma till 8 barn på 9 år☆

Party Land och Nya skor

Publicerad,
Igår åkte iväg på ärenden, bland annat till Port 73 för att titta om vi ser några vårjackor till flickorna. Fanns några skaljackor, men Andres var inte alls sugen på dem, han vill ha fin jackor till dem.
Fast jag funderar på hur det funkar på dagis, där är ju skaljackorna bäst…?
 
På Port 73 har dem öppnat en ny butik- Party Land. 
 
Super häftig affär där dom har allt inför alla partyn man kan tänka sig med en massa olika teman!
 
Olivia med sin Mimmi ballong 🙂
 
Jonathan gillade denna krokodil piñata 😀
 
Hit ska vi nästa gång vi ska planera inför ett kalas!
 
Om ni ska planera inför ett kalas, fest, babyshower, bröllop, dop, maskerad- enything så kolla in butiken!
 
Flickorna fick nya skor som dom kan ha när det är torrt ute Smiley!
Andres har skor på span till Danilo & Jonathan också, men såklart hittar vi dem inte i butikerna, så det blir att beställa. Födelsedags present kanske?
 
Olivias
 
Nicole & Vanessa fick likadana skor med Mimmi på som blinkar.
 
 

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *